Chcete zjistit tepelné ztráty vašeho objektu ?

  • Hledáte spolehlivou a moderní metodu pro posouzení tepelných ztrát vašeho objektu? Nabízíme profesionální službu posouzení tepelných ztrát objektů pomocí dronů.

  • Využíváme moderní technologie a speciální vybavení, abych dokázal přesně měřit tepelné ztráty vašeho objektu. Dron dokáže snadno a rychle přeletět nad objektem a pomocí speciální kamery zachytit teplotní rozdíly v různých částech objektu. Díky tomu můžu přesně určit, kde dochází k největším tepelným ztrátám, a navrhnout řešení pro zlepšení tepelné izolace vašeho objektu.

  • Využívám moderní technologie a speciální software, abych mohl co nejpřesněji měřit tepelné ztráty a poskytnout vám komplexní zprávu o tepelné izolaci vašeho objektu.

  • Snažím se být co nejvíce flexibilní a přizpůsobit se vašim potřebám. Nabízím různé možnosti služeb, od základního posouzení až po komplexní hodnocení tepelných ztrát s doporučením řešení. Moje služby jsou cenově dostupné a nabízím konkurenceschopné ceny.

  • Posouzení tepelných ztrát pomocí dronů je moderní a efektivní způsob, jak zlepšit tepelnou izolaci vašeho objektu a snížit náklady na energii. Kontaktujte mě a dozvězte se více o našich službách posouzení tepelných ztrát objektů pomocí dronů a jak můžeme pomoci vašemu objektu dosáhnout co nejlepší tepelné izolace.

Kontakty

Sídlo: Kaprova 42/14, 110 00, Praha 1 - Staré Město IČO: 07878681

+420 739 441 091

info@sluzby-dronem.cz

Technika

nejlepší dron pro inspekce domů

Dji Mavic AIR 2

- 4K Rozlišení fotek a videí
- panoramatické fotografie

mavic-3_enterprise

Dji Mavic 3 ENTERPRISE

- Fototelemetrie
- Geodezie
-2D/3D Modely

FPV 7¨

- 5K / 4K Rozlišení videa

Cinematic Whoop

- 5K / 4K Rozlišení videa
- pro létání v jinak nepřístupných místech
(budovy, výrobní haly, stísněná místa)

Termín ochrany osobních údajů

GOpro HERO 9

- 5K / 4K Rozlišení fotek a videí

8921476071454

GOpro HERO 10

- 5K / 4K Rozlišení fotek a videí

jedinečné a poutavé video

GOpro HERO 11

- 5K / 4K Rozlišení fotek a videí