Drony v zemědělství

  • Mapování pozemků: Drony mohou snímat fotografie a videa z výšky, což umožňuje zemědělcům vytvářet mapy svých polí a analyzovat různé faktory, jako je vegetační růst, sklon terénu, stav půdy a další. Tento proces může pomoci zemědělcům při plánování výsadeb, sledování růstu rostlin a odhalování problémů, jako jsou choroby a škůdci.

  • Kontrola a sledování: Drony mohou být využity ke sledování růstu rostlin, stavu plodiny a identifikaci chorob a škůdců, což umožní zemědělcům rychlou reakci na potenciální problémy. Drony také umožňují zemědělcům sledovat stav vodních zdrojů, jako jsou řeky a jezera, a monitorovat stav zemědělského zařízení a infrastruktury.

  • Sběr dat a analýza: Drony mohou být vybaveny senzory a kamerami, které mohou sbírat různá data, jako jsou teploty, vlhkost, pH půdy a mnoho dalšího. Tyto údaje mohou být poté analyzovány a použity k optimalizaci výsadeb, zlepšení výnosů a snížení nákladů.

Drony přinášejí mnoho výhod pro zemědělce, jako jsou úspory času a nákladů, zlepšení výnosů a minimalizace negativního dopadu na životní prostředí. Využití dronů v zemědělství je rychle rostoucím trendem a mnoho zemědělců si uvědomuje potenciál, který drony nabízejí.

Kontakty

Sídlo: Kaprova 42/14, 110 00, Praha 1 - Staré Město IČO: 07878681

+420 739 441 091

info@sluzby-dronem.cz

Technika

nejlepší dron pro inspekce domů

Dji Mavic AIR 2

- 4K Rozlišení fotek a videí
- panoramatické fotografie

mavic-3_enterprise

Dji Mavic 3 ENTERPRISE

- Fototelemetrie
- Geodezie
-2D/3D Modely

FPV 7¨

- 5K / 4K Rozlišení videa

Cinematic Whoop

- 5K / 4K Rozlišení videa
- pro létání v jinak nepřístupných místech
(budovy, výrobní haly, stísněná místa)

Termín ochrany osobních údajů

GOpro HERO 9

- 5K / 4K Rozlišení fotek a videí

8921476071454

GOpro HERO 10

- 5K / 4K Rozlišení fotek a videí

jedinečné a poutavé video

GOpro HERO 11

- 5K / 4K Rozlišení fotek a videí